česká republika

KIA ORA
(maorský pozdrav)

Nový Zéland je skvělou zemí pro milovníky dobrodružství. Nádherné prostředí hor, jezer a pláží umožňuje nepřeberné množství aktivit. Když se Novozélanďani vrhali z mostu přivázení na silnou gumu, vynalezli bungy jumping.  Teprve nedávno přidaným dalším vzrušujícím dobrodružstvím je zorbing. Kde jinde na světě se můžete kutálet dolů z kopce v obrovském gumovém balónu?

Protože novozélandské učební metody  zahrnují podpůrné prostředí a malé třídy,  je osobní pozornost studentům větší než jinde na světě. Všichni studenti jsou bráni jako osobnosti a jsou vedeni k tomu, aby se učili od druhých, ale také samostatně přemýšleli.

Přírodní krásy Nového Zélandu jsou známé, ale najdete tu i energickou a moderní společnost.  Zahraniční studenti zde budou mít kultivovaný životní styl a kvalitní ubytování za dostupnou cenu.

Novozélanďané jsou tradičně pohostinní a mají živý zájem o jiné kultury. Nový Zéland je zajímavá směsice kultur  - maorské, evropských bělochů (Pakeha),asijských a pacifických národů. Nový Zéland se stále více stává domovem  i pro lidi z Afriky a Latinské Ameriky.

Studium na Novém Zélandu znamená pohodový životní styl v zemi výjimečných přírodních krás.

Tak když chcete užívat si dobrodružství a dát si krátký kurz, či vybrousit si svou angličtinu a přitom poznat Nový Zéland než se vrátíte domů;
NEBO
Zapsat se na řádné studium zakončené diplomem nebo titulem, abyste  si našli práci nebo začali podnikat na Novém Zélandu.


To vše je možné. Stačí se informovat u našeho zástupce (zdarma) nebo prostě vyplnit formulář.

Připomínáme, všechny naše služby jsou zdarma! Jsme placeni institucemi, které zastupujeme, takže za naše služby a poradenství neplatíte!

Na stránce zástupci najdete informace o zástupci ve vaší zemi a jak ho kontaktovat. Informace o studiu, studijních předmětech a školách/univerzitách na Novém Zélandu najdete na stránkách v angličtině.

Nau Mai  na vašem studiu na Novém Zélandu!
(vítejte  v  maorštině)

Mr. Vladimir Cizek
(cizek@studujtenanovemzelandu.cz)

+420 724 321 860